Východočeský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Oblastní přebor - muži
Rozpis soutěže
Základní část
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Krajské školní ligy
Vojtěch Losinecký
Post
Mateřský klub
TJ Jiskra Zruč n.S.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
51
Počet branek
133
Starty
Erima přebor mladší žáci - skupina B
02.06. [BH070]
Sokol Úvaly B - Zruč n.S.
15 : 15
7 branek
02.06. [BH067]
Zruč n.S. - Mělník
15 : 4
3 branek
02.06. [BH064]
Zruč n.S. - S.Vršovice
15 : 11
7 branek
02.06. [BH061]
Kutná Hora B - Zruč n.S.
3 : 16
2 branek
20.05. [BH060]
Zruč n.S. - Sokol Úvaly B
19 : 14
8 branek
20.05. [BH058]
Mělník - Zruč n.S.
4 : 15
4 branek
20.05. [BH055]
Kobylisy - Zruč n.S.
10 : 18
6 branek
20.05. [BH053]
Zruč n.S. - L.Vršovice
12 : 8
4 branek
15.04. [BH028]
Zruč n.S. - TJ Sokol Bělá
13 : 12
10 branek
15.04. [BH026]
Mělník - Zruč n.S.
5 : 16
7 branek
15.04. [BH024]
Zruč n.S. - L.Vršovice
9 : 8
4 branek
15.04. [BH022]
S.Vršovice - Zruč n.S.
11 : 15
6 branek
10.03. [BH009]
L.Vršovice - Zruč n.S.
6 : 12
3 branek
10.03. [BH007]
Zruč n.S. - Kobylisy
12 : 6
6 branek
10.03. [BH005]
Zruč n.S. - Kutná Hora B
14 : 1
8 branek
10.03. [BH003]
S.Vršovice - Zruč n.S.
5 : 18
4 branek
Erima přebor starších žáků - skupina B
27.05. [CQ049]
Kobylisy - Zruč n.S.
19 : 12
0 branek
27.05. [CQ047]
Zruč n.S. - AŠ Ml. Boleslav
9 : 10
0 branek
27.05. [CQ045]
S.Vršovice - Zruč n.S.
14 : 13
0 branek
27.05. [CQ043]
Zruč n.S. - TJ Sokol Bělá
16 : 11
1 branek
12.05. [CQ040]
Zruč n.S. - Kobylisy
12 : 13
0 branek
12.05. [CQ037]
TJ Sokol Bělá - Zruč n.S.
12 : 12
0 branek
12.05. [CQ034]
AŠ Ml. Boleslav - Zruč n.S.
10 : 11
2 branek
12.05. [CQ031]
Zruč n.S. - S.Vršovice
10 : 6
0 branek
31.03. [CQ020]
Zruč n.S. - TJ Sokol Bělá
17 : 9
3 branek
31.03. [CQ018]
Kobylisy - Zruč n.S.
9 : 15
0 branek
31.03. [CQ015]
Zruč n.S. - S.Vršovice
13 : 9
1 branek
31.03. [CQ013]
AŠ Ml. Boleslav - Zruč n.S.
12 : 12
1 branek
17.03. [CQ009]
TJ Sokol Bělá - Zruč n.S.
7 : 13
1 branek
17.03. [CQ007]
Zruč n.S. - Kobylisy
9 : 19
2 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Náchod "B"
12
8
2
2
312 : 278
18
2
Jičín "C"
11
8
1
2
291 : 238
17
3
Ž. Brod
12
6
1
5
287 : 264
13
4
Hr.Králové
12
5
1
6
251 : 270
11
5
Turnov
12
5
0
7
288 : 277
10
6
1.HC Pardubice "B"
12
4
1
7
248 : 278
9
7
Ledeč n. S. "B"
11
2
0
9
221 : 293
4
Tabulka střelců
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
68
Jan Möller
TJ Turnov
59
Roman Jandera
HBC Jičín "C"
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Roman Jandera
HBC Jičín "C"
15
Zdeněk Urbanec
1.HC Pardubice "B"
10
Roman Holubka
TJ Turnov
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
36
Tomáš Zelený
TJ Kovofiniš Ledeč n. S. "B"
18
Roman Holubka
TJ Turnov
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.