Východočeský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Oblastní přebor - muži
Rozpis soutěže
Základní část
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Krajské školní ligy
Lukáš Picha
Post
Mateřský klub
I.HK Dvůr Králové n.L.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
52
Počet branek
291
Starty
2.liga mladších dorostenců Č
20.05. [AK131]
Úvaly - D.Králové
25 : 30
15 branek
12.05. [AK122]
D.Králové - Louny
30 : 26
6 branek
05.05. [AK120]
TJ košutka - D.Králové
22 : 32
10 branek
28.04. [AK109]
D.Králové - Jablonec
23 : 30
1 branek
21.04. [AK108]
D.Králové - Třeboň
39 : 27
0 branek
14.04. [AK098]
Ústí n.L. - D.Králové
33 : 34
9 branek
24.03. [AK095]
D.Králové - Ml. Boleslav
23 : 21
5 branek
18.03. [AK087]
Chrudim - D.Králové
28 : 28
4 branek
10.03. [AK082]
D.Králové - S.Vršovice
33 : 29
1 branek
03.03. [AK076]
Č.Budějovice - D.Králové
35 : 31
2 branek
21.02. [AK069]
D.Králové - Zruč n.S.
28 : 30
4 branek
07.12. [AK065]
D.Králové - Úvaly
29 : 35
7 branek
03.12. [AK056]
Louny - D.Králové
41 : 25
3 branek
26.11. [AK054]
D.Králové - TJ košutka
29 : 24
6 branek
20.11. [AK043]
Jablonec - D.Králové
41 : 19
3 branek
12.11. [AK042]
Třeboň - D.Králové
22 : 29
4 branek
29.10. [AK032]
D.Králové - Ústí n.L.
17 : 27
2 branek
23.10. [AK029]
Ml. Boleslav - D.Králové
23 : 21
3 branek
15.10. [AK021]
D.Králové - Chrudim
23 : 24
4 branek
08.10. [AK016]
S.Vršovice - D.Králové
27 : 13
1 branek
01.10. [AK010]
D.Králové - Č.Budějovice
31 : 26
11 branek
24.09. [AK003]
Zruč n.S. - D.Králové
29 : 18
3 branek
Žákovská liga starších žáků
11.02. [AO117]
Jičín - D.Králové
18 : 17
4 branek
11.02. [AO115]
D.Králové - Dukla 6
11 : 17
2 branek
11.02. [AO114]
D.Králové - STM Olomouc
21 : 14
9 branek
22.01. [AO089]
D.Králové - Luhačovice
21 : 18
8 branek
22.01. [AO087]
Most - D.Králové
16 : 20
8 branek
22.01. [AO085]
D.Králové - N. Veselí
22 : 13
6 branek
22.01. [AO082]
Strakonice A - D.Králové
18 : 19
8 branek
10.12. [AO029]
Dukla 6 - D.Králové
14 : 11
3 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Náchod "B"
12
8
2
2
312 : 278
18
2
Jičín "C"
11
8
1
2
291 : 238
17
3
Ž. Brod
12
6
1
5
287 : 264
13
4
Hr.Králové
12
5
1
6
251 : 270
11
5
Turnov
12
5
0
7
288 : 277
10
6
1.HC Pardubice "B"
12
4
1
7
248 : 278
9
7
Ledeč n. S. "B"
11
2
0
9
221 : 293
4
Tabulka střelců
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
68
Jan Möller
TJ Turnov
59
Roman Jandera
HBC Jičín "C"
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Roman Jandera
HBC Jičín "C"
15
Zdeněk Urbanec
1.HC Pardubice "B"
10
Roman Holubka
TJ Turnov
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
36
Tomáš Zelený
TJ Kovofiniš Ledeč n. S. "B"
18
Roman Holubka
TJ Turnov
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.