Východočeský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Oblastní přebor - muži
Rozpis soutěže
Základní část
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Krajské školní ligy
Matyáš Jirát
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Úvaly
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
69
Počet branek
271
Starty
2.liga mladších dorostenců Č
20.05. [AK131]
Úvaly - D.Králové
25 : 30
1 branek
12.05. [AK123]
Třeboň - Úvaly
28 : 37
3 branek
22.04. [AK105]
Úvaly - Chrudim
20 : 18
0 branek
14.04. [AK101]
S.Vršovice - Úvaly
32 : 24
1 branek
25.03. [AK092]
Úvaly - Č.Budějovice
29 : 31
1 branek
04.03. [AK078]
Úvaly - Louny
30 : 30
2 branek
25.02. [AK068]
TJ košutka - Úvaly
34 : 21
3 branek
07.12. [AK065]
D.Králové - Úvaly
29 : 35
2 branek
04.12. [AK057]
Úvaly - Třeboň
21 : 19
1 branek
23.10. [AK026]
Č.Budějovice - Úvaly
32 : 27
2 branek
16.10. [AK024]
Úvaly - Zruč n.S.
23 : 30
2 branek
09.10. [AK013]
Úvaly - Jablonec
20 : 48
1 branek
Žákovská liga starších žáků
11.02. [AO105]
Luhačovice - Úvaly
19 : 14
2 branek
11.02. [AO103]
Úvaly - Lovosice
13 : 27
6 branek
11.02. [AO102]
Úvaly - Karviná A
8 : 15
3 branek
21.01. [AO099]
Úvaly - Talent A
5 : 23
2 branek
21.01. [AO097]
Zubří A - Úvaly
19 : 15
8 branek
21.01. [AO095]
Úvaly - HK KP Brno
13 : 10
8 branek
21.01. [AO092]
Dukla 6 - Úvaly
22 : 12
6 branek
10.12. [AO043]
N. Veselí - Úvaly
13 : 19
6 branek
10.12. [AO041]
Úvaly - Most
17 : 10
8 branek
10.12. [AO037]
Úvaly - Ivančice
12 : 14
2 branek
10.12. [AO035]
Úvaly - Dukla 4
18 : 12
4 branek
10.12. [AO032]
Kopřivnice A - Úvaly
16 : 9
3 branek
Erima přebor starších žáků - finálová skupina
17.06. [CP060]
Úvaly - Dukla 4
12 : 13
6 branek
17.06. [CP057]
Úvaly - Pardubice
17 : 15
4 branek
17.06. [CP054]
Úvaly - Chodov
16 : 11
4 branek
17.06. [CP051]
Úvaly - Kutná Hora
13 : 12
2 branek
26.05. [CP049]
Úvaly - Pardubice
14 : 11
6 branek
26.05. [CP047]
Kutná Hora - Úvaly
18 : 22
8 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Náchod "B"
12
8
2
2
312 : 278
18
2
Jičín "C"
11
8
1
2
291 : 238
17
3
Ž. Brod
12
6
1
5
287 : 264
13
4
Hr.Králové
12
5
1
6
251 : 270
11
5
Turnov
12
5
0
7
288 : 277
10
6
1.HC Pardubice "B"
12
4
1
7
248 : 278
9
7
Ledeč n. S. "B"
11
2
0
9
221 : 293
4
Tabulka střelců
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
68
Jan Möller
TJ Turnov
59
Roman Jandera
HBC Jičín "C"
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Roman Jandera
HBC Jičín "C"
15
Zdeněk Urbanec
1.HC Pardubice "B"
10
Roman Holubka
TJ Turnov
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
36
Tomáš Zelený
TJ Kovofiniš Ledeč n. S. "B"
18
Roman Holubka
TJ Turnov
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.