Východočeský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Oblastní přebor - muži
Rozpis soutěže
Základní část
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Krajské školní ligy
Viktor Šmahel
Post
Mateřský klub
1.HC Pardubice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
64
Počet branek
133
Starty
1.kvalifikační turnaj mladšího žactva
06.11. [CA015]
Pardubice - TJ Sokol Bělá
10 : 6
4 branek
06.11. [CA012]
Pardubice - Sokol Úvaly B
8 : 4
2 branek
06.11. [CA009]
Úvaly - Pardubice
4 : 10
1 branek
06.11. [CA005]
Ml. Boleslav - Pardubice
8 : 13
4 branek
06.11. [CA003]
Pardubice - Kutná Hora
11 : 13
2 branek
2. kvalifikační turnaj mladšího žactva
12.11. [CB010]
Pardubice - Ml. Boleslav
11 : 13
5 branek
12.11. [CB008]
Kutná Hora - Pardubice
17 : 13
2 branek
12.11. [CB005]
TJ Sokol Bělá - Pardubice
15 : 17
6 branek
12.11. [CB003]
Pardubice - Úvaly
16 : 12
2 branek
Erima přebor starších žáků - finálová skupina
12.05. [CP039]
Pardubice - Dukla 4
15 : 13
0 branek
12.05. [CP037]
Chodov - Pardubice
6 : 20
0 branek
12.05. [CP035]
Kutná Hora - Pardubice
10 : 18
1 branek
12.05. [CP032]
Pardubice - Dukla 6
10 : 20
0 branek
28.04. [CP030]
Úvaly - Pardubice
16 : 18
1 branek
28.04. [CP027]
Pardubice - Dukla 6
12 : 20
0 branek
28.04. [CP024]
Dukla 4 - Pardubice
17 : 16
1 branek
28.04. [CP021]
Pardubice - Kutná Hora
20 : 15
1 branek
01.04. [CP020]
Pardubice - Chodov
18 : 13
0 branek
01.04. [CP018]
Dukla 6 - Pardubice
21 : 13
0 branek
01.04. [CP015]
Pardubice - Úvaly
17 : 19
1 branek
01.04. [CP013]
Dukla 4 - Pardubice
16 : 14
0 branek
Erima přebor mladšího žactva - skupina JIH
23.10. [CV023]
Pardubice - Kutná Hora
23 : 16
4 branek
23.10. [CV021]
Pardubice - Zruč n.S.
16 : 9
2 branek
23.10. [CV019]
Pardubice - Sokol Úvaly B
18 : 10
1 branek
08.10. [CV017]
Pardubice - Kutná Hora
2 : 3
1 branek
08.10. [CV015]
Zruč n.S. - Pardubice
4 : 7
3 branek
08.10. [CV014]
Sokol Úvaly B - Pardubice
5 : 9
4 branek
24.09. [CV012]
Zruč n.S. - Pardubice
10 : 18
3 branek
24.09. [CV009]
Kutná Hora - Pardubice
14 : 12
2 branek
24.09. [CV008]
Sokol Úvaly B - Pardubice
7 : 19
3 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Náchod "B"
12
8
2
2
312 : 278
18
2
Jičín "C"
11
8
1
2
291 : 238
17
3
Ž. Brod
12
6
1
5
287 : 264
13
4
Hr.Králové
12
5
1
6
251 : 270
11
5
Turnov
12
5
0
7
288 : 277
10
6
1.HC Pardubice "B"
12
4
1
7
248 : 278
9
7
Ledeč n. S. "B"
11
2
0
9
221 : 293
4
Tabulka střelců
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
68
Jan Möller
TJ Turnov
59
Roman Jandera
HBC Jičín "C"
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Roman Jandera
HBC Jičín "C"
15
Zdeněk Urbanec
1.HC Pardubice "B"
10
Roman Holubka
TJ Turnov
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
36
Tomáš Zelený
TJ Kovofiniš Ledeč n. S. "B"
18
Roman Holubka
TJ Turnov
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.