Východočeský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Oblastní přebor - muži
Rozpis soutěže
Základní část
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Krajské školní ligy
Michal Dvořáček
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Chrudim
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1993
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
27
Počet branek
44
Starty
2.liga starších dorostenců Č
20.05. [AH127]
Chrudim - TJ Kutná Hora
34 : 25
1 branek
28.04. [AH109]
HC Plzeň - Chrudim
26 : 12
2 branek
21.04. [AH103]
Chrudim - Loko Č.Budějovice
32 : 32
0 branek
15.04. [AH097]
Liberec - Chrudim
22 : 37
0 branek
25.03. [AH091]
Chrudim - Chodov
22 : 26
0 branek
17.03. [AH085]
Sokol Kobylisy - Chrudim
32 : 22
2 branek
10.03. [AH079]
Chrudim - Lovosice
23 : 26
0 branek
03.03. [AH073]
Ml.Boleslav - Chrudim
25 : 31
1 branek
25.02. [AH067]
Chrudim - Louny
23 : 27
0 branek
11.12. [AH061]
TJ Kutná Hora - Chrudim
22 : 38
4 branek
26.11. [AH049]
Sokol Vršovice - Chrudim
20 : 29
2 branek
20.11. [AH043]
Chrudim - HC Plzeň
22 : 27
0 branek
13.11. [AH037]
Loko Č.Budějovice - Chrudim
28 : 33
1 branek
30.10. [AH031]
Chrudim - Liberec
38 : 20
2 branek
23.10. [AH025]
Chodov - Chrudim
28 : 28
1 branek
16.10. [AH019]
Chrudim - Sokol Kobylisy
35 : 39
6 branek
08.10. [AH013]
Lovosice - Chrudim
39 : 23
0 branek
02.10. [AH007]
Chrudim - Ml.Boleslav
24 : 27
0 branek
25.09. [AH001]
Louny - Chrudim
27 : 27
4 branek
Oblastní přebor - muži
09.06. [IA042]
Náchod "B" - 1.HC Pardubice "B"
27 : 25
3 branek
01.06. [IA040]
1.HC Pardubice "B" - Ledeč n. S. "B"
25 : 18
6 branek
20.05. [IA036]
Hr.Králové - 1.HC Pardubice "B"
25 : 19
1 branek
05.05. [IA032]
1.HC Pardubice "B" - Turnov
20 : 23
0 branek
22.10. [IA013]
1.HC Pardubice "B" - Ž. Brod
26 : 21
2 branek
07.10. [IA008]
1.HC Pardubice "B" - Náchod "B"
19 : 25
0 branek
02.10. [IA006]
Ledeč n. S. "B" - 1.HC Pardubice "B"
18 : 22
2 branek
17.09. [IA003]
1.HC Pardubice "B" - Jičín "C"
22 : 22
4 branek
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Náchod "B"
12
8
2
2
312 : 278
18
2
Jičín "C"
11
8
1
2
291 : 238
17
3
Ž. Brod
12
6
1
5
287 : 264
13
4
Hr.Králové
12
5
1
6
251 : 270
11
5
Turnov
12
5
0
7
288 : 277
10
6
1.HC Pardubice "B"
12
4
1
7
248 : 278
9
7
Ledeč n. S. "B"
11
2
0
9
221 : 293
4
Tabulka střelců
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
68
Jan Möller
TJ Turnov
59
Roman Jandera
HBC Jičín "C"
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Roman Jandera
HBC Jičín "C"
15
Zdeněk Urbanec
1.HC Pardubice "B"
10
Roman Holubka
TJ Turnov
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
36
Tomáš Zelený
TJ Kovofiniš Ledeč n. S. "B"
18
Roman Holubka
TJ Turnov
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.