Východočeský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Oblastní přebor - muži
Oblastní přebor - starší žáci
Rozpis soutěže
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Krajské školní ligy
Jan Kříženecký
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
19.5. 18:00
AC132
Strakonice - Písek
29 : 21
13.5. 16:45
AC122
VŠ Plzeň - Strakonice
26 : 33
13.5. 15:00
AC121
Starý Plzenec - Písek
29 : 24
11.3. 16:45
AC082
VŠ Plzeň - Bohemians
22 : 23
11.3. 15:00
AC079
Starý Plzenec - Ledeč n.S.
26 : 20
3.12. 15:30
AC057
Ledeč n.S. - Třeboň B
31 : 23
23.10. 10:30
AC030
Sez. Ústí - Třeboň B
30 : 24
25.9. 17:00
AC005
Bohemians - Sez. Ústí
21 : 19
2.liga mužů SVČ
12.5. 17:00
AD123
Libčice n. Vlt. - Kolín
26 : 18
15.4. 10:00
AD098
Ústí n.L. - Žatec
24 : 26
25.3. 14:30
AD094
Slavia - 1.HC Pardubice
17 : 27
3.12. 13:00
AD057
Kolín - Libčice n. Vlt.
29 : 21
26.11. 18:00
AD053
Libčice n. Vlt. - Most
29 : 19
12.11. 15:00
AD040
Ml. Boleslav - Most
33 : 13
29.10. 17:00
AD032
Žatec - Ústí n.L.
24 : 20
2.liga starších dorostenců Č
20.11. 16:00
AH046
Lovosice - Ml.Boleslav
22 : 16
12.11. 11:00
AH040
Ml.Boleslav - Louny
29 : 27
1.10. 17:00
AH012
Louny - Lovosice
24 : 24
1.liga mladších dorostenců
20.11. 14:00
AJ046
Lovosice - Karviná
21 : 32
2.liga mladších dorostenců Č
14.4. 16:00
AK098
Ústí n.L. - D.Králové
33 : 34
4.3. 15:00
AK078
Úvaly - Louny
30 : 30
3.12. 10:30
AK058
Zruč n.S. - Ústí n.L.
24 : 20
12.11. 13:00
AK040
Ml. Boleslav - Louny
25 : 28
16.10. 15:00
AK024
Úvaly - Zruč n.S.
23 : 30
1.10. 15:00
AK012
Louny - Úvaly
30 : 23
2.liga žen Č
18.3. 15:00
AS095
Slavoj Tachov - Strakonice
29 : 19
9.10. 15:00
AS023
Astra - Č.Budějovice
23 : 21
2.liga starších dorostenek
9.10. 13:00
AV011
Astra Praha - Č.Budějovice
23 : 23
1.liga mladších dorostenek Č
28.4. 10:30
AW118
Háje - HK Spartak Ústí n.L.
29 : 21
Přebor Prahy mužů
18.6. 20:30
BA089
Sparta - L.Vršovice B
21 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 10. kolo - výsledky
video
online
D.Králové - Hradec Králové
34 : 16
video
online
Turnov - Náchod
25 : 25
video
online
Turnov - Jičín
19 : 35
video
online
Pardubice - Náchod
28 : 20
video
online
Pardubice - Náchod
38 : 13
video
online
Pardubice - D.Králové
22 : 25
video
online
Pardubice - D.Králové
23 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín
20
17
1
2
635 : 361
35
2
D.Králové
20
16
1
3
589 : 395
33
3
Pardubice
20
13
0
7
586 : 449
26
4
Náchod
20
8
1
11
446 : 515
17
5
Turnov
20
2
1
17
375 : 616
5
6
Hradec Králové
20
2
0
18
362 : 657
4
Tabulka střelců
Adam Ptáčník
1.HC Pardubice
149
Radek Nauš
TJ Turnov
149
David Tomášek
HBC Jičín
144
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Stanislav Knoll
1.HC Pardubice
23
Adam Ptáčník
1.HC Pardubice
15
Radek Nauš
TJ Turnov
15
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Sgrotiak
TJ Turnov
40
Lukáš Picha
1.HK Dvůr Králové
24
Stanislav Knoll
1.HC Pardubice
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.