Východočeský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Oblastní přebor - muži
Oblastní přebor - starší žáci
Rozpis soutěže
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Krajské školní ligy
Vlastimil Vlk
Mateřský klub
Jiskra Havl.Brod
Rok narození
1961
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
21.4. 15:30
AC105
Ledeč n.S. - Talent Plzeň "B"
24 : 18
17.3. 10:00
AC089
Dukla B - Strakonice
31 : 23
2.liga mužů SVČ
5.5. 18:00
AD117
TJ Sokol Bělá - Ml. Boleslav
20 : 24
21.4. 13:00
AD105
Kolín - 1.HC Pardubice
22 : 26
14.4. 11:00
AD101
S.Vršovice - Kolín
27 : 26
25.2. 18:00
AD067
Jablonec - Most
29 : 17
27.11. 17:00
AD050
1.HC Pardubice - Praha 4
24 : 29
12.11. 11:00
AD038
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá
28 : 21
22.10. 17:00
AD025
TJ Sokol Bělá - Jablonec
25 : 26
16.10. 17:00
AD022
Slavia - S.Vršovice
25 : 23
8.10. 16:00
AD018
Ml. Boleslav - Ústí n.L.
25 : 21
25.9. 17:00
AD006
1.HC Pardubice - Ml. Boleslav
27 : 26
1.liga starších dorostenců
17.3. 14:00
AG089
Dukla - Bohunice
29 : 24
11.12. 13:00
AG064
Jičín - Kopřivnice
31 : 22
2.liga starších dorostenců Č
15.4. 12:00
AH100
TJ Kutná Hora - Louny
24 : 34
14.4. 09:00
AH101
Sokol Vršovice - Lovosice
13 : 31
20.11. 12:30
AH043
Chrudim - HC Plzeň
22 : 27
12.11. 09:00
AH038
Sokol Vršovice - Chodov
12 : 36
8.10. 14:00
AH018
Ml.Boleslav - Sokol Kobylisy
28 : 28
2.10. 11:00
AH007
Chrudim - Ml.Boleslav
24 : 27
1.liga mladších dorostenců
17.3. 12:00
AJ089
Dukla - Strakonice
33 : 28
11.12. 15:00
AJ064
Jičín - Kopřivnice
24 : 32
2.liga mladších dorostenců Č
14.4. 13:00
AK101
S.Vršovice - Úvaly
32 : 24
25.2. 16:00
AK067
Jablonec - Louny
28 : 19
27.11. 14:45
AK050
Chrudim - Č.Budějovice
27 : 24
12.11. 13:00
AK038
S.Vršovice - Zruč n.S.
29 : 24
8.10. 12:00
AK018
Ml. Boleslav - Ústí n.L.
18 : 34
24.9. 14:00
AK006
Chrudim - Ml. Boleslav
35 : 24
Žákovská liga starších žáků
22.1. 15:15
AO090
N. Veselí - Most
13 : 15
22.1. 14:30
AO089
D.Králové - Luhačovice
21 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 10. kolo - výsledky
video
online
D.Králové - Hradec Králové
34 : 16
video
online
Turnov - Náchod
25 : 25
video
online
Turnov - Jičín
19 : 35
video
online
Pardubice - Náchod
28 : 20
video
online
Pardubice - Náchod
38 : 13
video
online
Pardubice - D.Králové
22 : 25
video
online
Pardubice - D.Králové
23 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín
20
17
1
2
635 : 361
35
2
D.Králové
20
16
1
3
589 : 395
33
3
Pardubice
20
13
0
7
586 : 449
26
4
Náchod
20
8
1
11
446 : 515
17
5
Turnov
20
2
1
17
375 : 616
5
6
Hradec Králové
20
2
0
18
362 : 657
4
Tabulka střelců
Adam Ptáčník
1.HC Pardubice
149
Radek Nauš
TJ Turnov
149
David Tomášek
HBC Jičín
144
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Stanislav Knoll
1.HC Pardubice
23
Adam Ptáčník
1.HC Pardubice
15
Radek Nauš
TJ Turnov
15
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Sgrotiak
TJ Turnov
40
Lukáš Picha
1.HK Dvůr Králové
24
Stanislav Knoll
1.HC Pardubice
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.