Východočeský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Oblastní přebor - muži
Rozpis soutěže
Základní část
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Krajské školní ligy
Aleš Podzimek
Mateřský klub
TJ Turnov
Rok narození
1970
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
28.4. 16:00
AC114
Dukla B - Bohemians
31 : 20
2.liga mužů SVČ
21.4. 17:00
AD103
Jablonec - Praha 4
32 : 28
31.3. 17:00
AD091
Jablonec - TJ Sokol Bělá
30 : 20
18.3. 10:00
AD086
Ml. Boleslav - Libčice n. Vlt.
28 : 20
3.12. 17:00
AD058
TJ Sokol Bělá - Ústí n.L.
28 : 30
26.11. 12:00
AD049
S.Vršovice - Jablonec
16 : 21
19.11. 13:00
AD046
Kolín - Ml. Boleslav
32 : 16
8.10. 17:00
AD014
TJ Sokol Bělá - Most
30 : 19
2.liga mužů JM
9.10. 17:00
AE016
H.Brod - Maloměřice
28 : 26
1.liga starších dorostenců
28.4. 14:00
AG114
Dukla - Náchod
34 : 26
14.3. 19:00
AG083
Jičín - Talent Plzeň
33 : 25
13.11. 12:30
AG042
Jičín - Frýdek-Místek
25 : 24
22.10. 14:30
AG027
Náchod - Bohunice
29 : 23
2.liga starších dorostenců Č
20.5. 11:00
AH127
Chrudim - TJ Kutná Hora
34 : 25
13.5. 17:00
AH123
Liberec - Lovosice
28 : 45
18.3. 17:00
AH086
Ml.Boleslav - Liberec
39 : 35
10.3. 11:00
AH079
Chrudim - Lovosice
23 : 26
26.11. 10:00
AH049
Sokol Vršovice - Chrudim
20 : 29
30.10. 11:00
AH031
Chrudim - Liberec
38 : 20
16.10. 15:00
AH020
Liberec - Ml.Boleslav
28 : 38
1.liga mladších dorostenců
28.4. 12:00
AJ114
Dukla - Náchod
42 : 33
14.3. 17:30
AJ083
Jičín - Talent Plzeň
27 : 36
13.11. 14:30
AJ042
Jičín - Frýdek-Místek
29 : 20
22.10. 12:00
AJ027
Náchod - Strakonice
18 : 31
2.liga mladších dorostenců Č
21.4. 15:00
AK103
Jablonec - Č.Budějovice
34 : 17
15.4. 14:00
AK099
Ml. Boleslav - TJ košutka
26 : 21
14.4. 13:30
AK100
Chrudim - Louny
35 : 23
31.3. 15:00
AK091
Jablonec - Zruč n.S.
20 : 16
18.3. 15:00
AK086
Ml. Boleslav - Třeboň
36 : 25
7.12. 18:30
AK065
D.Králové - Úvaly
29 : 35
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Náchod "B"
12
8
2
2
312 : 278
18
2
Jičín "C"
11
8
1
2
291 : 238
17
3
Ž. Brod
12
6
1
5
287 : 264
13
4
Hr.Králové
12
5
1
6
251 : 270
11
5
Turnov
12
5
0
7
288 : 277
10
6
1.HC Pardubice "B"
12
4
1
7
248 : 278
9
7
Ledeč n. S. "B"
11
2
0
9
221 : 293
4
Tabulka střelců
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
68
Jan Möller
TJ Turnov
59
Roman Jandera
HBC Jičín "C"
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Roman Jandera
HBC Jičín "C"
15
Zdeněk Urbanec
1.HC Pardubice "B"
10
Roman Holubka
TJ Turnov
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
36
Tomáš Zelený
TJ Kovofiniš Ledeč n. S. "B"
18
Roman Holubka
TJ Turnov
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.