Východočeský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Oblastní přebor - muži
Rozpis soutěže
Základní část
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Krajské školní ligy
Radovan Kábrt
Mateřský klub
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mladších dorostenek M
10.3. 13:00
AX088
J.Hradec dor - Otrokovice
21 : 23
Erima přebor starších žáků - skupina B
27.5. 14:15
CQ050
AŠ Ml. Boleslav - S.Vršovice
10 : 15
27.5. 13:40
CQ049
Kobylisy - Zruč n.S.
19 : 12
27.5. 10:10
CQ043
Zruč n.S. - TJ Sokol Bělá
16 : 11
Společná regionální liga
29.4. 10:30
CR032
Kutná Hora - Wendy Mělník
32 : 22
Erima přebor starších žáků
30.10. 14:10
CX050
Zruč n.S. - TJ Sokol Bělá
16 : 10
30.10. 13:30
CX049
AŠ Ml. Boleslav - Pardubice
18 : 27
30.10. 12:50
CX048
Úvaly - Zruč n.S.
13 : 17
30.10. 12:10
CX047
Pardubice - TJ Sokol Bělá
21 : 10
30.10. 11:30
CX046
Úvaly - AŠ Ml. Boleslav
17 : 16
30.10. 10:50
CX045
Zruč n.S. - Pardubice
8 : 16
30.10. 09:40
CX043
AŠ Ml. Boleslav - Zruč n.S.
18 : 14
30.10. 09:10
CX042
Pardubice - Úvaly
13 : 17
18.9. 14:30
CX020
Kutná Hora - AŠ Ml. Boleslav
19 : 18
18.9. 13:50
CX019
Zruč n.S. - Pardubice
9 : 14
18.9. 13:10
CX018
TJ Sokol Bělá - Kutná Hora
8 : 17
18.9. 11:10
CX015
Pardubice - Kutná Hora
17 : 11
18.9. 09:50
CX013
Pardubice - TJ Sokol Bělá
18 : 6
18.9. 08:30
CX011
TJ Sokol Bělá - AŠ Ml. Boleslav
7 : 12
Oblastní přebor - muži
20.5. 14:30
IA035
Ledeč n. S. "B" - Ž. Brod
19 : 28
12.5. 11:00
IA033
Jičín "C" - Turnov
31 : 21
1.4. 17:00
IA023
Turnov - Hr.Králové
27 : 19
27.11. 11:00
IA020
Jičín "C" - Hr.Králové
25 : 13
28.9. 11:00
IA004
Turnov - Jičín "C"
25 : 30
Oblastní přebor - starší žáci
12.5. 10:00
IB050
Jičín - Turnov
30 : 13
1.4. 16:00
IB036
Turnov - Hradec Králové
29 : 19
27.11. 10:00
IB029
Jičín - Hradec Králové
41 : 3
28.9. 09:00
IB007
Turnov - Jičín
13 : 38
Oblastní přebor - mladší žáci
12.5. 09:00
IC059
Jičín - Turnov
28 : 2
24.3. 13:00
IC038
KF Ledeč n. S. - H. Brod
20 : 4
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Náchod "B"
12
8
2
2
312 : 278
18
2
Jičín "C"
11
8
1
2
291 : 238
17
3
Ž. Brod
12
6
1
5
287 : 264
13
4
Hr.Králové
12
5
1
6
251 : 270
11
5
Turnov
12
5
0
7
288 : 277
10
6
1.HC Pardubice "B"
12
4
1
7
248 : 278
9
7
Ledeč n. S. "B"
11
2
0
9
221 : 293
4
Tabulka střelců
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
68
Jan Möller
TJ Turnov
59
Roman Jandera
HBC Jičín "C"
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Roman Jandera
HBC Jičín "C"
15
Zdeněk Urbanec
1.HC Pardubice "B"
10
Roman Holubka
TJ Turnov
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
36
Tomáš Zelený
TJ Kovofiniš Ledeč n. S. "B"
18
Roman Holubka
TJ Turnov
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.