Východočeský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Oblastní přebor - muži
Rozpis soutěže
Základní část
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Krajské školní ligy
Radovan Kábrt
Mateřský klub
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
24.3. 15:30
AC092
Ledeč n.S. - Dukla B
29 : 29
11.12. 17:00
AC061
Talent Plzeň "B" - Starý Plzenec
22 : 23
23.10. 15:00
AC025
Chodov B - Starý Plzenec
33 : 28
2.liga mužů SVČ
13.5. 17:00
AD121
Slavia - Jablonec
28 : 27
24.3. 10:30
AD092
Kolín - Praha 4
27 : 38
25.2. 17:00
AD070
Libčice n. Vlt. - Praha 4
25 : 27
26.11. 18:00
AD052
Ústí n.L. - Kolín
31 : 26
20.11. 19:00
AD044
Slavia - Libčice n. Vlt.
25 : 16
16.10. 17:00
AD019
Jablonec - Ústí n.L.
27 : 26
9.10. 18:00
AD017
1.HC Pardubice - Libčice n. Vlt.
29 : 26
2.liga mužů JM
15.4. 15:00
AE101
H.Brod - Hustopeče
20 : 37
1.liga starších dorostenců
11.12. 15:00
AG061
Talent Plzeň - Ostrava
40 : 22
2.10. 13:00
AG009
Jičín - Náchod
35 : 25
2.liga starších dorostenců Č
29.4. 12:00
AH113
TJ Kutná Hora - Chodov
22 : 39
23.10. 13:00
AH025
Chodov - Chrudim
28 : 28
1.liga mladších dorostenců
11.12. 13:00
AJ061
Talent Plzeň - Ostrava
44 : 30
2.liga mladších dorostenců Č
4.12. 15:00
AK057
Úvaly - Třeboň
21 : 19
26.11. 16:00
AK052
Ústí n.L. - Úvaly
33 : 25
16.10. 15:00
AK019
Jablonec - Ústí n.L.
31 : 25
9.10. 14:45
AK017
Chrudim - Třeboň
38 : 15
Český pohár mužů
4.9. 10:30
AN002
Kutná Hora - Bohemians
21 : 30
Žákovská liga starších žáků
22.1. 16:30
AO080
Lovosice - Rožnov p/R
23 : 9
22.1. 15:40
AO079
Kopřivnice A - Jičín
24 : 21
22.1. 13:10
AO076
Jičín - Zlín
20 : 8
22.1. 11:30
AO074
Rožnov p/R - Zlín
16 : 13
22.1. 10:40
AO073
Lovosice - Jičín
20 : 11
2.liga žen Č
5.5. 11:00
AS123
S.Vršovice - Most B
26 : 18
1.liga starších dorostenek
5.5. 13:00
AU123
S.Vršovice - Olomouc
23 : 36
2.liga starších dorostenek
10.3. 11:00
AV037
Házená J.Hradec - Lokomotiva Cheb
32 : 31
1.liga mladších dorostenek Č
5.5. 09:00
AW123
S.Vršovice - Háje
19 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Náchod "B"
12
8
2
2
312 : 278
18
2
Jičín "C"
11
8
1
2
291 : 238
17
3
Ž. Brod
12
6
1
5
287 : 264
13
4
Hr.Králové
12
5
1
6
251 : 270
11
5
Turnov
12
5
0
7
288 : 277
10
6
1.HC Pardubice "B"
12
4
1
7
248 : 278
9
7
Ledeč n. S. "B"
11
2
0
9
221 : 293
4
Tabulka střelců
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
68
Jan Möller
TJ Turnov
59
Roman Jandera
HBC Jičín "C"
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Roman Jandera
HBC Jičín "C"
15
Zdeněk Urbanec
1.HC Pardubice "B"
10
Roman Holubka
TJ Turnov
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
36
Tomáš Zelený
TJ Kovofiniš Ledeč n. S. "B"
18
Roman Holubka
TJ Turnov
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.