Východočeský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Oblastní přebor - muži
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Rozpis soutěže
Základní část
Krajské školní ligy
Radovan Kábrt
Mateřský klub
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
24.3. 15:30
AC092
Ledeč n.S. - Dukla B
29 : 29
11.12. 17:00
AC061
Talent Plzeň "B" - Starý Plzenec
22 : 23
23.10. 15:00
AC025
Chodov B - Starý Plzenec
33 : 28
2.liga mužů SVČ
13.5. 17:00
AD121
Slavia - Jablonec
28 : 27
24.3. 10:30
AD092
Kolín - Praha 4
27 : 38
25.2. 17:00
AD070
Libčice n. Vlt. - Praha 4
25 : 27
26.11. 18:00
AD052
Ústí n.L. - Kolín
31 : 26
20.11. 19:00
AD044
Slavia - Libčice n. Vlt.
25 : 16
16.10. 17:00
AD019
Jablonec - Ústí n.L.
27 : 26
9.10. 18:00
AD017
1.HC Pardubice - Libčice n. Vlt.
29 : 26
2.liga mužů JM
15.4. 15:00
AE101
H.Brod - Hustopeče
20 : 37
1.liga starších dorostenců
11.12. 15:00
AG061
Talent Plzeň - Ostrava
40 : 22
2.10. 13:00
AG009
Jičín - Náchod
35 : 25
2.liga starších dorostenců Č
29.4. 12:00
AH113
TJ Kutná Hora - Chodov
22 : 39
23.10. 13:00
AH025
Chodov - Chrudim
28 : 28
1.liga mladších dorostenců
11.12. 13:00
AJ061
Talent Plzeň - Ostrava
44 : 30
2.liga mladších dorostenců Č
4.12. 15:00
AK057
Úvaly - Třeboň
21 : 19
26.11. 16:00
AK052
Ústí n.L. - Úvaly
33 : 25
16.10. 15:00
AK019
Jablonec - Ústí n.L.
31 : 25
9.10. 14:45
AK017
Chrudim - Třeboň
38 : 15
Český pohár mužů
4.9. 10:30
AN002
Kutná Hora - Bohemians
21 : 30
Žákovská liga starších žáků
22.1. 16:30
AO080
Lovosice - Rožnov p/R
23 : 9
22.1. 15:40
AO079
Kopřivnice A - Jičín
24 : 21
22.1. 13:10
AO076
Jičín - Zlín
20 : 8
22.1. 11:30
AO074
Rožnov p/R - Zlín
16 : 13
22.1. 10:40
AO073
Lovosice - Jičín
20 : 11
2.liga žen Č
5.5. 11:00
AS123
S.Vršovice - Most B
26 : 18
1.liga starších dorostenek
5.5. 13:00
AU123
S.Vršovice - Olomouc
23 : 36
2.liga starších dorostenek
10.3. 11:00
AV037
Házená J.Hradec - Lokomotiva Cheb
32 : 31
1.liga mladších dorostenek Č
5.5. 09:00
AW123
S.Vršovice - Háje
19 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Turnov - H. Brod
23 : 20
video
online
Pardubice - Náchod
28 : 12
video
online
KF Ledeč n. S. - Náchod
18 : 5
video
online
Pardubice - D.Králové
23 : 8
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín
15
15
0
0
354 : 118
30
2
KF Ledeč n. S.
16
13
0
3
284 : 153
26
3
Hr. Králové
16
13
0
3
349 : 210
26
4
Pardubice
15
9
0
6
321 : 234
18
5
H. Brod
14
7
0
7
263 : 198
14
6
D.Králové
16
6
0
10
224 : 243
12
7
Náchod
16
3
0
13
111 : 292
6
8
Chrudim
15
2
0
13
131 : 336
4
9
Turnov
15
1
0
14
90 : 343
2
Tabulka střelců
Adam Kučera
Slavia Hradec Králové
137
Matěj Šolc
HBC Jičín
101
Václav Sychra
1.HC Pardubice
87
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Patrik Chmelík
1.HK Dvůr Králové
14
Adam Kučera
Slavia Hradec Králové
11
Martin Syrovátka
TJ Kovofiniš Ledeč n. S.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radek Cvejn
HC TJ Náchod
18
Michal Jakoubek
HC TJ Náchod
14
Václav Sychra
1.HC Pardubice
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.