Východočeský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Oblastní přebor - muži
Rozpis soutěže
Základní část
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Krajské školní ligy
Jiří Semerád
Mateřský klub
Jiskra Havl.Brod
Rok narození
1958
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
21.4. 15:30
AC105
Ledeč n.S. - Talent Plzeň "B"
24 : 18
17.3. 10:00
AC089
Dukla B - Strakonice
31 : 23
2.liga mužů SVČ
18.5. 19:00
AD129
Praha 4 - Ústí n.L.
31 : 27
5.5. 18:00
AD117
TJ Sokol Bělá - Ml. Boleslav
20 : 24
21.4. 13:00
AD105
Kolín - 1.HC Pardubice
22 : 26
14.4. 11:00
AD101
S.Vršovice - Kolín
27 : 26
25.2. 18:00
AD067
Jablonec - Most
29 : 17
27.11. 17:00
AD050
1.HC Pardubice - Praha 4
24 : 29
12.11. 11:00
AD038
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá
28 : 21
22.10. 17:00
AD025
TJ Sokol Bělá - Jablonec
25 : 26
16.10. 17:00
AD022
Slavia - S.Vršovice
25 : 23
8.10. 16:00
AD018
Ml. Boleslav - Ústí n.L.
25 : 21
25.9. 17:00
AD006
1.HC Pardubice - Ml. Boleslav
27 : 26
1.liga starších dorostenců
17.3. 14:00
AG089
Dukla - Bohunice
29 : 24
11.12. 13:00
AG064
Jičín - Kopřivnice
31 : 22
2.liga starších dorostenců Č
12.5. 10:30
AH124
Sokol Kobylisy - Chodov
24 : 33
15.4. 12:00
AH100
TJ Kutná Hora - Louny
24 : 34
14.4. 09:00
AH101
Sokol Vršovice - Lovosice
13 : 31
20.11. 12:30
AH043
Chrudim - HC Plzeň
22 : 27
12.11. 09:00
AH038
Sokol Vršovice - Chodov
12 : 36
8.10. 14:00
AH018
Ml.Boleslav - Sokol Kobylisy
28 : 28
2.10. 11:00
AH007
Chrudim - Ml.Boleslav
24 : 27
1.liga mladších dorostenců
17.3. 12:00
AJ089
Dukla - Strakonice
33 : 28
11.12. 15:00
AJ064
Jičín - Kopřivnice
24 : 32
2.liga mladších dorostenců Č
14.4. 13:00
AK101
S.Vršovice - Úvaly
32 : 24
25.2. 16:00
AK067
Jablonec - Louny
28 : 19
27.11. 14:45
AK050
Chrudim - Č.Budějovice
27 : 24
12.11. 13:00
AK038
S.Vršovice - Zruč n.S.
29 : 24
8.10. 12:00
AK018
Ml. Boleslav - Ústí n.L.
18 : 34
24.9. 14:00
AK006
Chrudim - Ml. Boleslav
35 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Náchod "B"
12
8
2
2
312 : 278
18
2
Jičín "C"
11
8
1
2
291 : 238
17
3
Ž. Brod
12
6
1
5
287 : 264
13
4
Hr.Králové
12
5
1
6
251 : 270
11
5
Turnov
12
5
0
7
288 : 277
10
6
1.HC Pardubice "B"
12
4
1
7
248 : 278
9
7
Ledeč n. S. "B"
11
2
0
9
221 : 293
4
Tabulka střelců
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
68
Jan Möller
TJ Turnov
59
Roman Jandera
HBC Jičín "C"
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Roman Jandera
HBC Jičín "C"
15
Zdeněk Urbanec
1.HC Pardubice "B"
10
Roman Holubka
TJ Turnov
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
36
Tomáš Zelený
TJ Kovofiniš Ledeč n. S. "B"
18
Roman Holubka
TJ Turnov
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.