Východočeský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Oblastní přebor - muži
Rozpis soutěže
Základní část
Oblastní přebor - starší žáci
Oblastní přebor - mladší žáci
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Ladislav Čekal
1.HC Pardubice "B"
1
Luboš Rychna
HBC Jičín "C"
4
Marek Ženatý
HBC Jičín "C"
15
Marek Rieger
TJ Turnov
17
Marek Číha
HBC Jičín "C"
27
Marek Ouvín
TJ Turnov
35
Martin Schoř
HBC Jičín "C"
1
Martin Lubas
ŽBS Železný Brod
2
Martin Hejzlar
HC TJ Náchod "B"
2
Martin Hlaváček
HC TJ Náchod "B"
5
Martin Kolomazník
HBC Jičín "C"
12
Martin Čech
ŽBS Železný Brod
27
Martin Vítek
HC TJ Náchod "B"
42
Matouš Křikava
TJ Kovofiniš Ledeč n. S. "B"
13
Michael Šefr
ŽBS Železný Brod
21
Michal Sisr
1.HC Pardubice "B"
4
Michal Bakeš
TJ Turnov
5
Michal Samek
HC TJ Náchod "B"
9
Michal Wurm
TJ Kovofiniš Ledeč n. S. "B"
15
Michal Dvořáček
1.HC Pardubice "B"
18
Michal Netušil
TJ Turnov
26
Michal Vaněk
HC TJ Náchod "B"
42
Milan Tomek
HC TJ Náchod "B"
5
Miloslav Kůta
HBC Jičín "C"
1
Miloslav Kůta
HBC Jičín "C"
11
Miloš Cuberka
Slavia Hradec Králové
33
Miroslav Plot
Slavia Hradec Králové
2
Olda Křivůnek
ŽBS Železný Brod
8
Ondřej Kršňák
TJ Kovofiniš Ledeč n. S. "B"
3
Ondřej Kulich
TJ Turnov
8
Ondřej Červený
TJ Kovofiniš Ledeč n. S. "B"
43
Patrik Šnajdr
HC TJ Náchod "B"
16
Patrik Černý
HC TJ Náchod "B"
19
Pavel Novák
TJ Kovofiniš Ledeč n. S. "B"
1
Pavel Michálek
HBC Jičín "C"
1
Pavel Flaxa
HBC Jičín "C"
2
Pavel Tomek
HC TJ Náchod "B"
2
Pavel Třešňák
TJ Turnov
3
Pavel Říha
1.HC Pardubice "B"
10
Pavel Filipets
ŽBS Železný Brod
11
Zpět
Další
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Náchod "B"
12
8
2
2
312 : 278
18
2
Jičín "C"
11
8
1
2
291 : 238
17
3
Ž. Brod
12
6
1
5
287 : 264
13
4
Hr.Králové
12
5
1
6
251 : 270
11
5
Turnov
12
5
0
7
288 : 277
10
6
1.HC Pardubice "B"
12
4
1
7
248 : 278
9
7
Ledeč n. S. "B"
11
2
0
9
221 : 293
4
Tabulka střelců
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
68
Jan Möller
TJ Turnov
59
Roman Jandera
HBC Jičín "C"
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Roman Jandera
HBC Jičín "C"
15
Zdeněk Urbanec
1.HC Pardubice "B"
10
Roman Holubka
TJ Turnov
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Novotný
ŽBS Železný Brod
36
Tomáš Zelený
TJ Kovofiniš Ledeč n. S. "B"
18
Roman Holubka
TJ Turnov
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.